Yedi Bölge İnşaat | Yedi Bölge İnşaat A.Ş. Hakkında
Ortaklarının bilgi, tecrübe ve yeteneklerini inşaat sektöründe de sergilemesini amaç edinen firmamız 2003 yılında kurulmuştur. Bugüne kadar İstanbul’un değişik bölgelerinde pek çok inşaat yapımına imza atan Yedi Bölge İnşaat A.Ş. verdiği söz ve taahhütleri yerine getirmenin haklı gurur ve sevincini yaşamaktadır.
yedi bölge inşaat, cem yakupoğlu, müteahhit, istanbul yedi bölge, istanbul inşaat firması, yedi bölge a.ş.,
108
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-108,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-15.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Hakkımızda

Yedi Bölge İnşaat A.Ş.

Ortaklarının bilgi, tecrübe ve yeteneklerini inşaat sektöründe de sergilemesini amaç edinen firmamız 2003 yılında kurulmuştur. Bugüne kadar İstanbul’un değişik bölgelerinde pek çok inşaat yapımına imza atan Yedi Bölge İnşaat A.Ş. verdiği söz ve taahhütleri yerine getirmenin haklı gurur ve sevincini yaşamaktadır.

DEĞERLERİMİZ,

Yedi Bölge İnşaat A.Ş. profesyonel bir kuruluş olarak faaliyetlerini bir dizi vazgeçilmez değerler üzerine inşa etmektedir.

Bu temel değerler şirketin her kademesinde uygulanmakta; çözüm ortaklarımız ve tedarikçilerimizden de uygulamalarında bu değerleri esas almaları beklenmektedir.

Kalite ve güveni bir kimlik gibi gururla taşımak

Ahlaki kurallara bağlı olmak

Dürüstlük ve şeffaflık

Sosyal sorumluluk bilincinde olmak

Topluma karşı saygılı olmak ve etik dışı davranışlarda bulunmamak

Müşteri odaklı olmak

Ekip ruhuyla uyum içinde çalışmak

Sürdürülebilir bir çevre ve kalkınmayı destekleyici politikalar izlemek

Çevreyi temizleme yerine kirletmeme bilincini yaygınlaştırmak

Pozitif ilişkiler geliştirmek

MİSYONUMUZ,

Meslek ahlakı, dürüstlük, hoşgörü ve karşılıklı saygı ilkeleriyle güven veren bir kuruluş olmak.

Yaşam kalitesi ve standardını yükselten, sanat ve mimarinin tüm inceliklerini bünyesinde barındıran yaşam alanları inşa etmek.

Kalite ve bilgi birikimi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmak.

Gelecek kuşaklara doğal ve modern yaşam alanları bırakmak.

VİZYONUMUZ,

Çevreye saygılı, son teknolojilerle donatılmış, doğa ile iç içe bir yaşam tarzı oluşturarak kaliteli, modern, konforlu, güvenli konut ve iş yeri projeleriyle ve yenilikçi bir anlayış ile zamanın taçlandıracağı farklılıklara imza atmak.

Yedi Bölge İnşaat

Projelerimizle ilgili detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.